Młodzieżowy Klub Sportowy ProFan Gościcino - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Logowanie

Aktualności

Nabór otwarty do rocznika 2011/12

  • autor: profan-goscicino, 2017-03-17 14:34

MKS Promotor Fan

2011/12 *  Gościcino

 

*Dziewczęta z rocznika 2009/10

 

✅Mamy przyjemność prowadzić zajęcia piłkarskie dla dzieci z terenu całej gminy Wejherowo, dbając przy tym o rozwój najmłodszych chłopców i dziewczynek.

✅Wychowujemy po przez sport zaszczepiając w najmłodszych zawodnikach i zawodniczkach ducha sportowej rywalizacji, przestrzegania zasad fair-play oraz wrażliwości i otwartości w stosunku do osób potrzebujących.

✅Chcemy realizować misję społeczną dbając o dobro najmłodszych mieszkańców naszej lokalnej społeczności. Naszą misją jest zapewnienie wszystkim dzieciom kochającym sport (w tym przypadku piłkę nożną) możliwość uprawiania tej dyscypliny nie "drenując" kieszeni Rodziców. 

✅Życie pisze różne scenariusze i niektórzy najmłodsi z różnych powodów są pozbawieni możliwości realizowania swoich pasji, ale dzięki wsparciu lokalnych podmiotów gospodarczych dajemy od ponad 7 lat każdemu młodemu pasjonatowi piłki nożnej  prawidłowy rozwój swoich zainteresowań /predyspozycji sportowych/piłkarskich na każdym etapie „życia” piłkarskiego.
📍 📍 📍 Jednocześnie zapraszamy serdecznie zainteresowane/chętne lokalne podmioty/firmy do współpracy z MKS przy nowych wyzwaniach, nowopowstających grupach(np. z rocznika 2011/12) dla których lokalny, najbliższy sercu jest sport dzieci którzy mieszkają obok Państwa(profan-goscicino@o2.pl, 516449581)

👉Trenujemy blisko domu, gdzie godziny zajęć dopasowane są do codziennych obowiązków.

👉Trenując u nas pod okiem trenerów/piłkarzy z IV ligi PZPN, "Młode Orły" zostały zakwalifikowane do ogólnopolskiego programem PZPN dla wybitnie uzdolnionych młodych piłkarzy-Akademii Młodych Orłów(AMO).

*data urodzenia nie jest istotnym elementem, ale wykazywane predyspozycje piłkarskie, czyli jeśli ktoś ma to "coś" ⚽⚽⚽ to nie jest ważny rok urodzenia :)

Zapraszamy serdecznie w poniedziałki od godz. 17:00 w stroju sportowym bezpośrednio na boisko przy szkole podstawowej w Gościcinie(za szkołą)i  -ok. 10min przed zajęciami, ...tak, aby młody "Lewandowski"/"Lewandowska" sam mógł ocenić czy to jest "TO" 

Telefon kontaktowy(nowy nr) 516449581

--------------------------------------------------------

Szanowni Państwo!

W imieniu Młodzieżowego Klubu Sportowego Pro(motor)Fan Gościcino mam zaszczyt zwrócić się do Państwa z propozycją współpracy na zasadzie promocji Państwa firmy poprzez sport. Dzięki temu mogą Państwo zapewnić reklamę swojej firmie, w znakomity sposób przyczyniając się równocześnie do rozwoju sportu młodzieżowego w naszej społeczności.

Sponsoring i reklama poprzez sport należą obecnie do najlepszych form promowania firmy lub produktu na rynku. Coraz częściej wygrywają one z tradycyjną formą reklamy, którą klienci zaczynają postrzegać jako działania zbyt natarczywe. Wiele renomowanych firm zaczyna traktować sponsorowanie sportu jako skuteczny sposób zwiększenia znajomości marki oraz kreowania odpowiedniego wizerunku swojej firmy.

W zamian za wsparcie dla Młodzieżowy Klub Sportowy ProFan Gościcino oferujemy Państwu:

-umieszczenie nazwy Państwa firmy w nazwie Klubu,
- status członka wspierającego,
- umieszczenie logo i informacji o sponsorze na naszej stronie internetowej,
- prezentowanie na dresach i koszulkach klubowych logo sponsora na zawodach krajowych i zagranicznych.
- umieszczenie logotypów Państw Firmy na ulotkach i innych materiałach w których zamieścimy relacje z imprez, zawodów wraz z informacja o sponsorowaniu przez Państwa naszego Klubu.
- wymienienie Państwa firmy w relacjach z zawodów w mediach.
- Inne formy promocji i reklamy zaproponowane przez Państwa.

Zapraszamy!!!
Zainteresowane Podmioty do współpracy z Młodzieżowym Klubem Sportowym ProFan Gościcino.

Zostań Mecenasem Sportu!!!


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [415]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Kalendarium

20

01-2019

niedziela

21

01-2019

pon.

22

01-2019

wtorek

23

01-2019

środa

24

01-2019

czwartek

25

01-2019

piątek

26

01-2019

sobota

Reklama

Statystyki drużyny