Nabór do MKS-u ...

MKS Promotor Fan

2010/11(12)*

Gościcino

*data urodzenia nie jest istotnym elementem, ale wykazywane predyspozycje piłkarskie, czyli jeśli ktoś ma to "coś" ⚽⚽⚽ to nie jest ważny rok urodzenia :)

Prowadzimy nabór  mł. os. do sekcji rocznika 2010/11(12),

które charakteryzują się predyspozycjami piłkarskimi/sportowymi

– są wyróżniający się w klasie /szkole lub na boisku osiedlowym.

Treningi odbywają się dwa razy w tygodniu (dwa obowiązkowe!):

- wtorki od godz. 17:00-18:30 na stadionie przy ul. Drzewiarza/Południowa w Gościcinie,

-czwartek od godz. 17:15-18:45 na orliku przy SSP Gościcino ul. Wejherowska 22,

Zapisy u T. Daniela - odbywają się w każdy wtorek ok. od godz. 17:00 na stadionie w Gościcinie ul. Drzewiarza/ Południowa. Na stadionie do dyspozycji młodych piłkarzy jest pełne zaplecze-szatnie itp.

Tworzymy niewielką grupę -max 15os. z młodych osób wykazujących predyspozycje piłkarskie, gdzie do współpracy "dajemy" grającego trenera z bogatym doświadczeniem boiskowym.

Pod samym stadionem zlokalizowany jest przystanek MZK Wejherowo linii nr 7

Zdjęcie użytkownika Łukasz Lesner.

Poszukujemy lokalnego dobroczyńcę /sponsora który ma "serce" w kształcicie młodzieżowego futbolu

Piłka jest Naszą pasją

W imieniu Młodzieżowego Klubu Sportowego Pro(motor)Fan Gościcino mam zaszczyt zwrócić się do Państwa z propozycją współpracy na zasadzie promocji Państwa firmy poprzez sport. Dzięki temu mogą Państwo zapewnić reklamę swojej firmie, w znakomity sposób przyczyniając się równocześnie do rozwoju sportu młodzieżowego w naszej społeczności.

Sponsoring i reklama poprzez sport należą obecnie do najlepszych form promowania firmy lub produktu na rynku. Coraz częściej wygrywają one z tradycyjną formą reklamy, którą klienci zaczynają postrzegać jako działania zbyt natarczywe. Wiele renomowanych firm zaczyna traktować sponsorowanie sportu jako skuteczny sposób zwiększenia znajomości marki oraz kreowania odpowiedniego wizerunku swojej firmy.

W zamian za wsparcie dla Młodzieżowy Klub Sportowy ProFan Gościcino oferujemy Państwu:

Zainteresowane Podmioty do współpracy z Młodzieżowym Klubem Sportowym ProFan Gościcino.

Zostań Mecenasem Sportu!!!