Nabór do MKS-u ...

MKS PromotorFan

2005/6(7)*

Gościcino

*data urodzenia nie jest istotnym elementem, ale wykazywane predyspozycje piłkarskie, czyli jeśli ktoś ma to "coś" ⚽⚽⚽ to nie jest ważny rok urodzenia :)

Prowadzimy nabór uzupełniający mł. os. do sekcji rocznika 2005/6(7),

które charakteryzują się predyspozycjami piłkarskimi

– są wyróżniający się w klasie /szkole lub na boisku osiedlowym.

Treningi odbywają się trzy razy w tygodniu -poniedziałek/ czwartek oraz piątek(2 obowiązkowe) od godz. 17:00-18:55 na stadionie w Gościcinie przy ul. Drzewiarza/ Południowej.

Przyjdź i udowodni, że umiesz grać w piłkę :)

Zapisy 15min przed poszczególnymi zajęciami.

Pod samym stadionem zlokalizowany jest przystanek MZK Wejherowo linii nr 7

Zdjęcie użytkownika MKS PromotorFan 2004/5/6 Gościcino.

Dojazd od strony Gowina/Pętkowic do stadionu w Gościcinie.
ps. Rowerem tylko 9min

Zdjęcie użytkownika MKS PromotorFan 2004/5/6 Gościcino.

Dojazd od strony Bolszewa/Orla/Kniewa do stadionu w Gościcinie.

Zdjęcie użytkownika Łukasz Lesner.

Poszukujemy lokalnego dobroczyńcę /sponsora który ma "serce" w kształcicie młodzieżowego futbolu

Piłka jest Naszą pasją

W imieniu Młodzieżowego Klubu Sportowego Pro(motor)Fan Gościcino mam zaszczyt zwrócić się do Państwa z propozycją współpracy na zasadzie promocji Państwa firmy poprzez sport. Dzięki temu mogą Państwo zapewnić reklamę swojej firmie, w znakomity sposób przyczyniając się równocześnie do rozwoju sportu młodzieżowego w naszej społeczności.

Sponsoring i reklama poprzez sport należą obecnie do najlepszych form promowania firmy lub produktu na rynku. Coraz częściej wygrywają one z tradycyjną formą reklamy, którą klienci zaczynają postrzegać jako działania zbyt natarczywe. Wiele renomowanych firm zaczyna traktować sponsorowanie sportu jako skuteczny sposób zwiększenia znajomości marki oraz kreowania odpowiedniego wizerunku swojej firmy.

W zamian za wsparcie dla Młodzieżowy Klub Sportowy ProFan Gościcino oferujemy Państwu:

Zainteresowane Podmioty do współpracy z Młodzieżowym Klubem Sportowym ProFan Gościcino.

Zostań Mecenasem Sportu!!!