MKS Promotor Fan 2005/6 Gościcino

MKS Promotor Fan

2005/6(7)* Gościcino

Prowadzimy nabór uzupełniający mł. os. do sekcji rocznika 2005/6(7),

które charakteryzują się predyspozycjami piłkarskimi

– są wyróżniający się w klasie /szkole lub na boisku osiedlowym.

🏆🏆🏆Wiosenny nabór uzupełniający grupy ...
Chłopców ur. 2005-7*
Zapraszamy serdecznie ok 10min przed... w stroju sportowym bezpośrednio na boisko/ zajęcia, aby móc samemu ocenić czy to jest "TO"

*data urodzenia nie jest istotnym elementem, ale wykazywane predyspozycje piłkarskie, czyli jeśli ktoś ma to "coś"    to nie jest ważny rok urodzenia

Poszukujemy lokalnego dobroczyńcę /sponsora który ma "serce" w kształcicie młodzieżowego futbolu

W imieniu Młodzieżowego Klubu Sportowego Pro(motor)Fan Gościcino mam zaszczyt zwrócić się do Państwa z propozycją współpracy na zasadzie promocji Państwa firmy poprzez sport. Dzięki temu mogą Państwo zapewnić reklamę swojej firmie, w znakomity sposób przyczyniając się równocześnie do rozwoju sportu młodzieżowego w naszej społeczności.

Sponsoring i reklama poprzez sport należą obecnie do najlepszych form promowania firmy lub produktu na rynku. Coraz częściej wygrywają one z tradycyjną formą reklamy, którą klienci zaczynają postrzegać jako działania zbyt natarczywe. Wiele renomowanych firm zaczyna traktować sponsorowanie sportu jako skuteczny sposób zwiększenia znajomości marki oraz kreowania odpowiedniego wizerunku swojej firmy.

W zamian za wsparcie dla Młodzieżowy Klub Sportowy ProFan Gościcino oferujemy Państwu:

Zainteresowane Podmioty do współpracy z Młodzieżowym Klubem Sportowym ProFan Gościcino.

Zostań Mecenasem Sportu!!!