Nabór do MKS-u ...

MKS LADIES Pro(motor)Fan

2003/2004 oraz 2005/6*

Gościcino

*data urodzenia nie jest istotnym elementem, ale wykazywane predyspozycje piłkarskie, czyli jeśli ktoś ma to "coś" ⚽⚽⚽ to nie jest ważny rok urodzenia :)

Nabór skierowany jest do WSZYSTKICH młodych, odważnych dziewcząt dla których Piłka Nożna To Coś Więcej Niż Gra :) oraz chcą rozwijać swoją życiową pasję :)

Poszukujemy DZIEWCZĘTA które charakteryzują się już PREDYSPOZYCJAMI piłkarskimi/sportowymi
 – są najlepsze w klasie /szkole lub na boisku osiedlowym.

Grupa starsza 2003/2004

Treningi odbywają się trzy razy w tygodniu(dwa obowiązkowe!):

- wtorek od godz. 17:00-18:45 na orliku przy SSP Gościcino,

- czwartek, piątek od godz 17:00-18:55 na stadionie przy ul. Drzewiarza/Południowa w Gościcinie.

Grupa starsza 2005/6

- poniedziałek i piątek od godz 17:00-18:55 na stadionie przy ul. Drzewiarza/Południowa w Gościcinie.

Zapisy u T. Piotra- odbywają się w każdy poniedziałek ok. od godz. 17:00 na stadionie w Gościcinie

Przyjdź i udowodni, że umiesz grać w piłkę :)

Pod samym stadionem zlokalizowany jest przystanek MZK Wejherowo linii nr 7

Zdjęcie użytkownika Łukasz Lesner.

Poszukujemy lokalnego dobroczyńcę /sponsora który ma "serce" w kształcicie młodzieżowego futbolu

Piłka jest Naszą pasją

W imieniu Młodzieżowego Klubu Sportowego Pro(motor)Fan Gościcino mam zaszczyt zwrócić się do Państwa z propozycją współpracy na zasadzie promocji Państwa firmy poprzez sport. Dzięki temu mogą Państwo zapewnić reklamę swojej firmie, w znakomity sposób przyczyniając się równocześnie do rozwoju sportu młodzieżowego w naszej społeczności.

Sponsoring i reklama poprzez sport należą obecnie do najlepszych form promowania firmy lub produktu na rynku. Coraz częściej wygrywają one z tradycyjną formą reklamy, którą klienci zaczynają postrzegać jako działania zbyt natarczywe. Wiele renomowanych firm zaczyna traktować sponsorowanie sportu jako skuteczny sposób zwiększenia znajomości marki oraz kreowania odpowiedniego wizerunku swojej firmy.

W zamian za wsparcie dla Młodzieżowy Klub Sportowy ProFan Gościcino oferujemy Państwu:

Zainteresowane Podmioty do współpracy z Młodzieżowym Klubem Sportowym ProFan Gościcino.

Zostań Mecenasem Sportu!!!