Wakacyjna Liga Gościcina 2016

od sponsora tytularnego

Papryczka Pizza & Restaurant Gościcino
ul. Brzozowa tel.885 885 865

-Wakacyjna Liga Gościcino 2016 składa się z 7 jednodniowych turniejów tzw. "dzikich drużyn"-gdzie ekipę tworzą SAMI zainteresowani.

29 środa/06/16r godz. 17:15 Gościcino Stadion –Inauguracja

-Gramy na Strefie Rekreacyjno – Sportowej w Gościcinie ul. Drzewiarza / Południowa.

-kat. 2004(Dziewczęta 2003) i młodsi oraz MKS 2003
a) w każdym zespole musi być przynajmniej 1 dziewczyna*
b) W drużynie może być zgłoszonych maksymalnie 2 zawodników, którzy są uprawnieni do rozgrywek ligowych w strukturach PZPN.

-Zespół liczy minimum 6 zawodników Na boisku znajduje się 5 zawodników w polu + bramkarz oraz max. 1 zawodników rezerwowych.
a) Jeśli koś nie ma kompletnej kadrę /skład na miejscu w dniu zawodów Uzupełnimy!

-Osoby które nie mają swoich drużyn, również zapraszamy! -utworzymy dodatkową drużynę :)

- Wakacyjnej Ligia Gościcino 2016 skierowana jest dla młodocianych mieszkańców Bolszewo, Gowino/Pętkowic, Gościcino, Orle, Góra, Ustarbowa lub całego MKS Junior
a) dopuszcza się max. 2os. z poza gm. Wejherowo.

min. 5 zespołach, a max 8 ekip;

-Czas gry uzależniony od liczby drużyn.

-Każdy uczestnik MUSI dysponować w dniu zawodów podpisana zgodą na udział!-do pobrania na grupie FB, u kol. z MKSu oraz u pana Animatora/Opiekuna orlika oraz napojem(np. wodą) min. 1,5L!

-każdy uczestnik musi dysponować legitymacją szkolną potwierdzającą jego tożsamość.

-Mecze rozgrywane będą piłką nożną o rozmiarze 5.

- Wymiary bramek: 5x2

- Boisko o wymiarach 62 x 30m, czyli tzw. „orlik”( na stadionie zostanie wydzielona strefa o powyższych wymiarach)

-Rzut z autu wykonywany jest rękoma znad głowy

-Rzut od bramki wykonywany w dowolny sposób, aby piłka nie przekroczyła linii środkowej.

- Spotkania są punktowane wg zasady: 3 pkt. Za zwycięstwo, 1 pkt za remis i 0 pkt za porażkę.
a) W przypadku tej samej ilości punktów, o miejscu w tabeli decyduje wynik spotkania pomiędzy
zainteresowanymi drużynami. W przypadku remisu brana jest pod uwagę różnica ilości bramek
strzelonych do straconych, przy ich równości rozstrzyga ilość bramek strzelonych. Przy dalszym braku
rozstrzygnięcia organizator zarządza serię rzutów karny – po 3 a następnie do pierwszego niestrzelonego

- Sędzia może karać zawodników dwuminutowym lub pięciominutowym wykluczeniem z gry w przypadku przekroczenia przepisów bądź niesportowego zachowania (odpowiednio żółta i czerwona kartka).a) W przypadku straty bramki przez zespół grający w osłabieniu na skutek żółtej kartki kara zostaje anulowana, trener zespołu ukaranego czerwoną kartką może wprowadzić w takim przypadku innego zawodnika.

-zajęcie miejsca w poszczególnym turnieju do klasyfikacji generalnej liczy się: I-10 pkt. , II-7 pkt. , III-5, IV-2, V-1.

Nagrody – klasyfikacja generalna.
I-III miejsca – puchar
I-III miejsca – medale
Dyplomy imienny dla każdego Uczestnika.
Najlepsza Zawodniczka Turnieju – statuetka
Najlepsza Bramkarka Turnieju – statuetka
a) Nagrody za poszczególne turnieje
2 duże pizze plus napój od sponsora tytularnego -Papryczka Pizza & Restaurant Gościcino ul. Brzozowa.
Nagrodą za I miejsce w poszczególnym turnieju będą drobne słodkości(7os.) m.in. lody, które zostaną przekazane na początku następnego turnieju kpt. zwycięskiej drużyny.
Medal dla Najlepszego Zawodnika – na każdym z 7 turniejów.

-Organizator nie dysponuje szatnią!!!

-UBEZPIECZENIE. Organizatorzy rozgrywek nie ubezpieczają zawodników od następstw nieszczęśliwych wypadków. Wszystkie uczestniczące zespoły uczestniczą w turnieju na własną odpowiedzialność.

-Organizator zastrzega sobie prawo do ostatecznej interpretacji i zmian niniejszego regulaminu .

-Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za rzeczy pozostawione na terenie obiektu. W trakcie meczu rzeczy wartościowe prosimy zbierać do siatki i wyznaczyć osobę/y z drużyny odpowiedzialne w trakcie przebywania na ławce rezerwowych za rzeczy materialne.

Chłopcy z rocznika 2004/2005/2006 oraz dziewczęta z rocznika 2003/2004/2005, które wykażą się ponad przeciętnymi umiejętnościami będą mogły uczestniczyć w BEZPŁATNYCH TRENINGACH Młodzieżowego Klubu Sportowego Promotor Fan Gościcino w sezonie(jesień/wiosna) 2016/2017!!!

05 wtorek/07/15r godz. 17:00 Gościcino-Orlik
(foto link)

MKS poszukuje dobroczyńcy /sponsora tytularnego do sekcji dziewcząt!!!

Daj możliwość rozwoju utalentowanym dziewczyną z rocznika 2003/4/5, które już dziś są wiodącymi piłkarkami w swojej kategorii wekowej.

W imieniu Młodzieżowego Klubu Sportowego Pro(motor)Fan Gościcino mamy zaszczyt zwrócić się do Państwa z propozycją współpracy na zasadzie promocji Państwa firmy poprzez sport. Dzięki temu mogą Państwo zapewnić świetną reklamę swojej firmie oraz przede wszystkim w znakomity sposób przyczyniając się do rozwoju sportu młodzieżowego w Naszej lokalnej społeczności.
W zamian za wsparcie dla Młodzieżowy Klub Sportowy ProFan Gościcino
oferujemy Państwu:

Zainteresowanych  do współpracy  z Młodzieżowym Klubem Sportowym PromotorFan Gościcino.

Zostań Mecenasem Sportu :) !!!

Tel. kontaktowy 785872465 lub email penor@wp.pl