Różowy Turniej Przyjaciół

• autor: profan-goscicino, 2016-06-09 11:44

Puchar dla Sztormu Gdynia

-Gratulujemy :)

Na zaproszenie młodych piłkarek- Różowych Panter z Gościcina przybyło ponad 65 futbolistek z całego województwa Pomorskiego, w tym dziewczęta z Gdańska, Gdyni, Bojana, Luzina, Połchowa.

Triumfatorem Różowego Turniej Przyjaciół Piłki Nożnej Gościcino 2016 została elitarna drużyna w kobiecym futbolu -Sztorm Gdynia, które w tym dniu były bezkonkurencyjne.

Różowe Pantery jako gospodynie zaprezentowała się w całej 15 osobowej kadrze włącznie z niedawno przybyłymi piłkarkami. Każda zawodniczka turnieju otrzymała identyczny imienny dyplom Wielkiego Uznania.

Organizator turnieju Młodzieżowy Klub Sportowy PromotorFan Gościcino składa na ręce Prezesa OSP Bolszewo serdeczne podziękowania za bezpośrednią pomoc, bez której przedmiotowe zawody sportowe dziewcząt byłby zdecydowanie uboższe.