I Dzień Gospodarczy za Nami...

• autor: profan-goscicino, 2016-04-05 09:17

MKS Junior wykazuje się ciężką prace na boisku piłkarski oraz po za nim :)

Piłka jest Naszą pasją :)

Pod czujnym okiem p. Andrzeja w dn. 02sobotę/04/16r, MKS przeprowadził I Dzień Gospodarczy. Zakres prac porządkowych nakreślony przez gospodarza obiektu został zrealizowany z nawiązką.

Odpowiedzialność za "swoje" boisko młodych piłkarzy z Gościcina jest nad zwyczaj krzepiące oraz wykazujące trafność inwestycji przez Urząd Gminy Wejherowo w obiekty sportowe w Gościcinie.

Gościcino nie jest jedyną miejscowością w gminie Wejherowo, gdzie są pełnowymiarowe  boisko np. Orle czy oddane nie dawno(2013r) za podane pieniążki boisko w Kąpine, ale za to tylko Nasze boisko dzięki heroicznej, rzetelnej pracy p. Andrzeja Klein oraz lokalnych klubów sportowych Amatora i PromotorFan Gościcino jest gotowe, zdatne do gry :)

Od września br. przedmiotowa strefa/ boisko będzie gościć zawodników ligowych w rozrywkach Juniorów oraz graczy klasy "B"

>>>Zapraszamy serdecznie lokalne przedsiębiorstwa dla których piłka nożna, to coś więcej niż gra <3 - do wsparcia lokalnych inicjatywy sportowych!

Inne boiska w ościennych miejscowościach, w tym Wejherowie, gdzie jest aż 5 dużych boisk mogą jedynie pozazdrościć takiej murawy, ...takiej  czystości, ...takiej mega ekipy <3 :)