Mistrzostwa Europy 2016 Dzikich Drużyn

• autor: profan-goscicino, 2016-03-10 07:53

Mistrzostwa Europy 2016 Dzikich Drużyn – to autorski projekt MKS PromotorFan Gościcino, który jest głownie ukierunkowany dla młodocianych mieszkańców Gościcina, Bolszewa oraz ościennych miejscowości.

Nabór uzupełniający do grupy Dziewcząt oraz Chłopców 2004/5/6

Piłka jest Naszą pasją :)

Najlepszą ekipą już w trzecich Mistrzostwach Europy Dzikich Drużyn została drużyna Albanii, która w swoim składzie miała osoby o ponad przeciętnych umiejętnościach w tym reprezentantów Kadry Pomorza 2003.

Skład zwycięzców - Szymon Gajewski, Oliwia Puzdrowska Maja Puzdrowska Mikołaj Formella, Dominik Gruba, Bartek Maszota.

Najsympatyczniejszą Zawodniczką Organizator wybrał Oliwia Puzdrowska.

Najlepszym Zawodnikiem Turnieju został Hubert Kozłowski z reprezentacji Albanii, który otrzymał  książkę - Triki Lecha Lech Poznań

Najbardziej cenną nagrodę otrzymał cały zespół Rumuni, który nie raz udowodnił podczas turnieju, że nadrzędną wartością jest zasada Fair Play :)

Najlepszym zawodnikiem MKS oraz narodem ufundowaną przez P. Grzegorz Giebas otrzymał bramkarz Bartek Maszota :)

-Dziękujemy bardzo naszym stałym dobroczyńcą, Panu Paweł Kępiński,  firmie DAN - BUD, również ciepło dziękujemy P. Mariusz Zaworski - który mimo stanu podgorączkowego upamiętnił nasz turniej na nieinszych foto!

Następne zawody już w kwietniu br. , jednocześnie zapraszamy sponsorów, miłośników futbolu wykonaniu młodych adeptów do kontaktu celem wzbogacenia oferty turniejowej.

Zapraszamy serdecznie lokalne podmioty gospodarcze do wzbogacenia oferty turniejowej!!!

Tel. kont. 785872465(sms) lub zapraszamy bezpośredniego na turniej :)

Założenia/Regulamin:

-Rozgrywki odbędą się na boisku Orlik Goscicino ul. Wejherowska 22(za SSP Goscicino)

-Gramy 19/03/16r od godz. 10:30(zbiórka o godz. 10:10) do max. 14:00h* -Jeśli będą występować wysoko niekorzystne warunki atmosferyczne, zawody zostaną przełożone na inny termin

-Zgłoszenia indywidualne/osobiste w dniu zawodów

a) Pierwszeństwo będą miały osoby które zaznacza na FB – Wezmę Udział „ :)

b) Z pośród wszystkich przybyłych Uczestników/Zawodników zostanie przeprowadzone losowanie, celem przypisania danej osoby do drużyn/kraju. Państwa jakie będzie można reprezentować: Grupa „A” Mistrzostw Europy = Francja, Rumunia, Albania, Szwajcaria oraz grupa „E” =Belgia, Włochy, Irlandia, Szwecja.

- 5 zawodników w polu + bramkarz + 1/2 rezerwa.

-Kategoria wiekowa 2003 i młodsi

-Czas turnieju ok. max 2h30min.

-Zakaz gry tzw. wślizgami!

- Każdy uczestnik w dniu zawodów musi posiadać legitymację szkolną.

-Gramy na świeżym powietrzu, więc ubiór dostosowany do panujących warunków atmosferyczny. Proponuje się termo/dres +rękawiczki +czapkę oraz herbatka w termosie. Zakaz gry na krótkich spodenkach!

-Czas gry: dostosowany do ilości drużyn- min.5min jeden mecz

-Gramy piłką nr 5 o obniżonej wadze 350g

-Aut wznawiamy nogą .

-Aut bramkowy wprowadzany jest z tzw. "5" nogą

- Przy stałych fragmentach gry, zawodnicy drużyny broniącej muszą znajdować się w odległości 6 metrów od piłki.

- Za rażące przewinienia zawodnik może być usunięty z boiska na karę 2 - 5 minut

-Nagrody:

a) Nagroda Niespodzianka dla Zwycięzców oraz Dr. Fair Play

b) Medal dla Naj. Zawodnik i Bramkarz oraz Sympatyczniejszego Zawodnika.

-Punktacja – zwycięstwo 3 punkty, remis 1 punkt, porażka 0 punktów.

-Osoby nie będące Klubowiczami MKSu w dni zawodów MUSZA dysponować „Zgoda opiekuna prawnego”- obligatoryjnie każdy zawodni!. Wydruki do pobrania u Animator orlika w Gościcinie lub na stronie FB „Gościcino –Orlik”

-UBEZPIECZENIE. Organizatorzy rozgrywek nie ubezpieczają zawodników od następstw nieszczęśliwych wypadków. Wszystkie uczestniczące zespoły uczestniczą w turnieju na własną odpowiedzialność.

-Organizator nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione na terenie obiektu. W trakcie meczu rzeczy wartościowe prosimy zbierać do siatki i wyznaczyć osobę/y z drużyny odpowiedzialną.

Prosimy o grę Fair play :)

ps.

Nowa formuła turniejów dzikich drużyn 2016, pozwoli wszystkim przybyłym Uczestnikom niezależnie od wieku oraz umiejętności gry w pikę nożną na czerpanie jeszcze większych doznań, przyjemności z gry w ulubioną dyscyplinę sportową.