Turniej w Lini - I miejsce :)

• autor: profan-goscicino, 2016-01-11 08:03

CHARYTATYWNY TURNIEJ ROCZNIKA 2004/2005 w LINI

I oraz X miejsce Nasze :)

Piłka jest Naszą pasją :)

W dn. 09.01.2016 MKS wystawił dwie drużyny(Różowe Pantery i Szarzy) w Charytatywnym Turnieju Piłki Nożnej dla r. 2004, który odbył się na hali sportowej w miejscowości Linia.

Skład - Różowych Panter : Oliwia Potrykus -kpt. , Martyna Jetke, Klaudia Gil, Wiktoria Czernowałów, Jakub Toruńczak, Agata Gebhardt oraz Błażej Drawc - według mojej subiektywnej oceny najl. bramkarz  :)

Skład -Szarych : Oliwier Richert -kpt., Oskar Paschke, Damian Hinz, Adrian Nadolski, Paskal Czaja, Jerzy Zaworski.

Nagrodę indywidualną w postaci Naj.. bramkarz zgarnął Oskar Paschke -Gratulujemy!

Najlepszym/om Zawodnikiem/czkom całego MKSu została Agata Gebhardt z Różowych - Zaprezentowana na sobotnim turnieju determinacja oraz wola walki o każdą piłkę, wzbudzało wśród wszystkich trenerów ogromne uznanie i podziw - Różowa Pantera ;)

Agata z rocznika 2003 jest najlepszym przykładem, że w Gościcinie Dziewczęta też mają predyspozycje do gry w swoją ulubioną dyscyplinę sportową :)

Wielki Finał padł łupem Szarych po trafieniu w ostatnich sekundach naszego nowego nabytku Damiana Hinz.

MKS Gościcino vs Gryf I Wejherowo 1:0 :)

Klasyfikacja końcowa:

1. MKS PromotorFan Gościcino "Szary"

2. Gryf Wejherowo I

3. Gryf Wejherowo III

4. Gryf Wejherowo II

5. GKS Linia II

6. GKS Linia III

7. Młode Orły Łeba

8. GKS Linia I

9. AP Lew Lębork

10. MKS PromotorFan Gościcino  "Różowe Pantery"

Dziękujemy serdecznie Rodzicom, a szczególności - M. Zaworski, K. Gebhardt  oraz Pani Drawc za transport naszych futbolistów oraz składamy podziękowania na ręce Organizatora za możliwość zdrowej sportowej rywalizacji w duchu Fair Play!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W imieniu Młodzieżowego Klubu Sportowego Pro(motor)Fan Gościcino mamy zaszczyt zwrócić się do Państwa z propozycją współpracy na zasadzie promocji Państwa firmy poprzez sport. Dzięki temu mogą Państwo zapewnić świetną reklamę swojej firmie oraz przede wszystkim w znakomity sposób przyczyniając się do rozwoju sportu młodzieżowego w Naszej lokalnej społeczności.
W zamian za wsparcie dla Młodzieżowy Klub Sportowy ProFan Gościcino
oferujemy Państwu:

Zainteresowanych  do współpracy  z Młodzieżowym Klubem Sportowym PromotorFan Gościcino/ z Różowymi Panterami  :)

Zostań Mecenasem Sportu :) !!!

Liczymy na Państwa, gdyż gramy Wszyscy do jednej bramki ....

Składając w br. zeznanie za 2015 rok, prosimy pamiętać o Nas - 1% podatku. Całość środków przeznaczana jest na " NASZYCH" Gościcińskich sportowców!, którzy są ambasadorami, najlepszą wizytówką Gościcina.

-Wesprzyj tych ,których znasz, którzy mieszkają obok Ciebie...

>podatnicy opodatkowani ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych (PIT-28),
>podatnicy podatku dochodowego od osób fizycznych (PIT-36 i PIT-37),
>podatnicy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą i korzystający z liniowej, 19-procentowej stawki podatku (PIT-36L).,
>podatnicy uzyskujący dochody z papierów wartościowych (PIT-38),
>podatnicy uzyskujący niektóre dochody ze zbycia nieruchomości i praw majątkowych (PIT-39).