Jesienny Turniej Dzikich Drużyn

• autor: profan-goscicino, 2015-10-13 10:06

Turniej Dzikich Drużyn = sami zainteresowani/Uczestnicy tworzą własne drużyny.

Każdy może "wpaść" z swoją ekipą(min. 6os.) złożoną

z kolegów z podwórka/kolegów z szkoły.

-Szczególności zapraszamy drużyny złożone z roczników 2005/2006 :)

Założenia/Regulamin:

-Zgłoszenie drużyny będzie możliwe jedynie na ogólnodostępnych załącznikach(„Lista zgłoszeniowa drużyny”-zał.1 oraz „Zgoda opiekuna prawnego”- zał. 2, obligatoryjnie każdy zawodni!). Wydruki do pobrania u Animator orlika w Gościcinie lub na stronie FB.

-Rozgrywki odbywają się na boisku Orlik 2012 w Gościcinie przy ul. Wejherowskiej 22 (za SSP Gościcino).

-Zespół liczy max 7 zawodników: na boisku znajduje się 5-ciu zawodników w polu + bramkarz + 1 rezerwa.
a) W składzie jednej drużynie może być max. 2 zawodników z rocznika 2003!. Zapis nie dotyczy grupy Dziewcząt/Kobiet.
b) W turnieju mogą wziąć udział KAŻDY Uczniowie SSP Gościcino oraz Klubowicze MKSu.

-UBEZPIECZENIE. Organizatorzy rozgrywek nie ubezpieczają zawodników od następstw nieszczęśliwych wypadków. Wszystkie uczestniczące zespoły uczestniczą w turnieju na własną odpowiedzialność, co jest potwierdzone na karcie zgłoszenia

-Organizator nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione na terenie obiektu. W trakcie meczu rzeczy wartościowe prosimy zbierać do siatki i wyznaczyć osobę/y z drużyny odpowiedzialną.

-Maksymalna liczba zespołów mogących wziąć udział w turnieju, to pierwsze 8 ekip. Obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy!
a) Zgłoszenie drużyny do turnieju w dniu zawodów 15min przed rozpoczęciem turnieju lub za pośrednictwem FB(Inię i Nazwisko kpt. drużyn oraz Nazwa drużyny np: "Janek Kowalski - Dzikie Koty")

-Czas gry: dostosowany do ilości drużyn.

-Nagrody
a) Puchar Jesień oraz nagrody rzeczowe dla zwycięzców
b) Puchar dla Drużyny Fair Play oraz nagrody rzeczowe :)
c) Medal dla najlepszego zawodnika z pola.
d) Medal dla najlepszego bramkarza turnieju.
e) Medal dla najsympatyczniejszego zawodnika turnieju.

-W dniu zawodów będą dostępne szatnie przy SSP Gościcino, wejście od strony orlika.

-Loteria fantowa –oświadczenia/zgody będą losami.

*** turniej może zostać przełożony ze względu na wysoko niekorzystną pogodę!!!

Prosimy o grę Fair play :)

Szczegóły na FB: