Lato z piłką 2014 Wejherowo

• autor: profan-goscicino, 2014-07-07 14:41

Lato z piłką 2014 Wejherowo

Piłka jest Naszą pasją ;)

Zbiórka o godz. 08:20 w autobusie linii nr "3", a powrót ok. 11/12h na przystanku MZK Wejherowo. Koszt w jedną stronę przy ważnej legitymacji szkolnej to ok. 1,5pln. Opiekun Łukasz Lesner tel. nr 785872465. Gramy w 14poniedziałek, 16środa, 17czwartek-07-2014r  w Wejherowie na tzw. Jamajce przy wieżowcach os. Kaszuby w dwóch turniejach - dla młodszych oraz dla starszych. Powrót ok. godz. 13/14.

Każdy uczestnik musi być wyposażony w:

-ochraniacze piszczelowe; w Wejherowie na tzw. Jamajce przy wieżowcach os. Kaszuby.

-torbę sportową, a w niej:ręcznik, skarpetki na zmianę;

-napój(najlepiej sok)min. 1,5L;

-legitymację szkolną;

-batonik energetyczny;

oraz przede wszytki chęci do wspólnej zabawy/gry ;)

BEZ NAPOJU(min. 1,5L i nie gazowany) Uczestnik nie zostanie dopuszczony do turnieju!!! Polecamy SOKI, gdyż czysta woda zaspokaja tylko pragnienie, a nie uzupełnia wartości utraconych podczas gry!

Przy 30-stopniowych upałach odwodnisz się znacznie szybciej niż normalnie.

Ubierz się w jasny strój, który nie będzie pochłaniał promieni słonecznych. Czarny strój w słoneczny dzień działa jak piekarnik.

Załóż sportową koszulkę z materiału „oddychającego”. Nie będzie ona wchłaniała potu (a przy tej temperaturze spocisz się szybciej niż zazwyczaj) a Ty unikniesz kłopotów z obtarciami wrażliwych miejsc.

Nie rezygnuj ze skarpet. Poobcierasz nogi a Twoje buty nie będą się nadawały do dalszego biegania (no chyba, że lubisz dobrze utrwalony zapach starego potu). Podobnie jak w przypadku koszulki i spodni wybierz skarpety dla sportowców ze specjalnego materiału wydalającego wilgoć.

Nasmaruj się olejkiem dobrze chroniącym przed promieniami słonecznymi (proponuję SPF 20 lub większe).

Zabierz ze sobą lekką czapkę z daszkiem – nie jest to wymagany element ale ochrona głowy przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym na pewno nie zaszkodzi.

Zapraszamy wszystkich chętnych -chłopców/dziewczęta

z Bolszewa, Gowina, Orla, Gościcina, Góry ....

do spróbowania swoich sił w szeregach

Młodzieżowego Klubu Sportowego Pro(motor)Fan Gościcino.

-Czekamy na chętnych!!!