LOTOS JUNIOR CUP - MAŁA PIŁKARSKA

• autor: profan-goscicino, 2014-05-19 07:49

04środa/06/2014

Luzino, godz. 10:00

Gramy na płycie głównej Wikędu Luzino-trawa ;)

Piłka jest Naszą pasją ;)

Zbiórka o godz. 09:35(po drugiej lekcji)  przy orliku w Gościcinie. Powrót ok. godz. 14:00. Poszukujemy drugie auto!

Opiekun Łukasz Lesner tel. nr 785872465.

Skład- tylko 7os. (Ze względu na godzinę rozpoczęcia przedmiotowych zawodów MUSZĘ zabrać minimalną ilość osób! Przypominam, że w najbl. sobotę jedziemy do Gdańska na turnie "Do przerwy 0:1", gdzie może pojechać każdy który ma 8,5pln na bilet- zbiórka o godz. 7:20 na peronie SKM Gościcino)

1. 1 Kamil GET 03
  2. 2 Nikodem STANKOWSKI 03
  3. 3 Robert Zelewski 02
  4. 4 Maciej Król 02
  5. 5 Filip Patelczyk
  6. 6 Kacper DEREŻKIEWICZ  03
  7. 7 Lucjan Woźniak 02
  8. 8R Dominik Gruba 03
  9. 9R Artur Kieliński 03
  10. 10R Szymon Bach 02
  11.
  12. Uczniowie z Gościcina oraz Bolszewa muszą uzyskać zgodę rodziców na zwolnienie z zajęć szkolnych po drugiej godzinie! Usprawiedliwienia do pobrania na treningu sobotnim treningu-31/05/14r.Podpisane przez rodziców Usprawiedliwienie należy przedłożyć wychowawczyni!!!
  13.
  14. Każdy uczestnik musi być wyposażony w:

15. -ochraniacze piszczelowe;

16. -dres Klubowy

-torbę sportową, a w niej: mydło, ręcznik ,podkoszulek(T-shirt),  skarpetki na zmianę;

-napój min. 1,5L;

-legitymację szkolną;

-batonik energetyczny lub banany;

-karty zdrowia sportowca

17. -Jeśli będzie padać o gramy w długich korkach korki!!!

18. __________________________________________________________________________

19. Regulamin

1. UCZESTNICTWO DRUŻYN W TURNIEJU

Drużyna może liczyć maksymalnie 12 zawodników.

W całym turnieju drużyny grają w składach sześcioosobowych: pięciu graczy w polu + bramkarz.

Drużyna awansująca do kolejnego etapu turnieju ma prawo dokooptować od 2 do 4 najlepszych zawodników z innych drużyn występujących w tych eliminacjach.

We wszystkich fazach turnieju opiekunowie drużyn dołączają  do zgłoszenia drużyny lub do listy startowej zgodę rodziców/opiekunów na grę ich dzieci w turnieju oraz zgodę na wykorzystanie wizerunków dzieci do celów informacyjnych i promocyjnych turnieju.

Każdy zawodnik biorący udział w turnieju musi mieć przy sobie ważną legitymację szkolną lub,  w wyjątkowych przypadkach, inny dokument potwierdzający tożsamość zawodnika i datę urodzenia (dowód osobisty/paszport).
Brak  w/w dokumentów skutkuje niedopuszczeniem zawodnika do udziału w rozgrywkach na danym etapie
.

Drużyny biorące udział w turnieju oraz wszyscy  zawodnicy powinni być ubezpieczeni NNW przez jednostkę zgłaszającą drużynę do rozgrywek (szkołę,
UKS a w przypadku „dzikich drużyn” przez rodziców/opiekunów).

Każda drużyna musi mieć jednego opiekuna, który odpowiada za zawodników podczas całego turnieju. Opiekun na każdym etapie rozgrywek musi posiadać listę startową zawodników oraz oświadczenia i dokumenty wymienione powyżej. Opiekun zobowiązany jest do zebrania legitymacji swoich zawodników i przedstawienia ich Organizatorom, łącznie z weryfikacją bezpośrednią (legitymacja – zawodnik).

We wszystkich fazach turnieju weryfikacja  drużyn następuje bezpośrednio przed turniejem. Weryfikacji dokonuje organizator rozgrywek danego szczebla.  W weryfikacji  mogą  uczestniczyć  opiekunowie wszystkich  grających drużyn.

2.PRZEPISY GRY

1.  W  eliminacjach gminnych - rozgrywki będą prowadzone na boiskach Orlik.

2. Bramka: wymiary 2 x 5 m.
3. Mecze rozgrywane będą piłką nożną o rozmiarze 4.
4. Czas gry: 2 x 10 minut + 5 minutowa przerwa.
5. Zespół liczy max. 12 zawodników. Na boisku znajduje się 5 zawodników w polu + bramkarz, oraz max. 6 zawodników rezerwowych.
6. Zawodnicy mogą rozgrywać spotkania w obuwiu wskazanym przez opiekuna Orlika

7. Bramkarz może chwytać piłkę tylko w polu bramkowym.
8. Rzut od bramki wykonywany jest ręką.
9. Rzut z autu wykonywany jest rękoma znad głowy.

10. Gra bez „spalonego”.
11. Zmiany hokejowe. Zmiany muszą odbywać się przy linii środkowej boiska, nie dalej niż 3 metry od niej.
12. Podczas wykonywania stałych fragmentów gry zawodnicy drużyny przeciwnej muszą znajdować się przynajmniej w odległości 5 metrów od piłki.
13. Rzut karny wykonywany jest z odległości 9 metrów od bramki.
16. Pozostałe przepisy zgodnie z przepisami PZPN
.

​-Poszukujemy sponsora tytularnego dla nowo powstającej sekcji MKS-u!

W imieniu Młodzieżowego Klubu Sportowego Pro(motor)Fan Gościcino mam zaszczyt zwrócić się do Państwa z propozycją współpracy na zasadzie promocji Państwa firmy poprzez sport. Dzięki temu mogą Państwo zapewnić świetną reklamę swojej firmie oraz przede wszystkim w znakomity sposób przyczyniając się równocześnie do rozwoju sportu młodzieżowego w Naszej społeczności.

W zamian za wsparcie dla Młodzieżowy Klub Sportowy ProFan Gościcino
oferujemy Państwu: