Sparing z UKS Jedynka Reda

• autor: profan-goscicino, 2013-08-18 18:46

UKS Jedynka  Reda 4

MKS ProFan Gościcino 1

...graliśmy aż 90min!!! i na spalone!!!

W dn. 24/08/13r o godz. 11:30 na boisku bocznym w Redzie dobył się sparing z miejscową drużyną UKS Jedynka 2003 Reda, która w sezonie 2013/2014 będzie występować w rozgrywkach organizowanych przez PZPN w kat. 2002. Drużyna MKS ProFan Gościcino przystąpił do spotkania w następującym składzie Nikodem StankowskiLucjan WoźniakKamil Get , Adam Szymikowski D.Gruba, Filip Patelczyk, R. Zelewski, Kacper Dereżkiewicz , Szymon Bach oraz strzelec jedynej bramki M. Chmura. Graliśmy zgodnie z życzeniem trenera UKS na tzw. spalone i 3x30mn-czyli w sumie aż 90min!!!. Poszczególne części meczu cechowały się odmiennością, gdzie w pierwszej części mimo wyniku 1:1, to MKS miała optyczną przewagę -dwa słupki i jedną poprzeczkę mówią same za siebie. Druga z trzech część była wyrównana, aczkolwiek drużyna z Jedynki zapakował Nam jedną "brameczkę" w sieć. Ostatnie 30min to już zdecydowana przewaga drużyny z Redy, która rozrzucała piłkę po całym boisku, a Nam już sił brakowało. Skutkiem dobrej gry UKS w trzeciej części były dwie bramki Jedynki. Ostateczny rezultat, to 1 do 4 dla UKS Jedynki Redy.-Gratulujemy Kolegą z Redy i życzymy powodzenia w rozgrywkach PZPN!!!

MKS pierwszą połową pokazał, że mimo braku treningów na stadionie w piłkę nożną na dużym boisku również umie grać!!!, ale widoczne są również braki w ograniu na takim typie boiska-np. spalone czy gra na wolną przestrzeń.
ps.
...może pełnowymiarowe boisko zbudować tam, gdzie są piłkarze?!!!

Czekamy na przebudzenie ;)

Zespół z Redy jest dobrze grającą ekipą zarówno z przodu jak i z tyłu, a osiągnięte ostatnio wyniki w bardzo prestiżowych turniejach jedynie potwierdzają znakomity kunszt piłkarski Naszych sobotnich sparing partnerów. Gramy na tzw. dużym boisku(8+1os) w Redzie, gdyż na terenie Gm. Wejherowo nie ma stadionu/dużego boiska na którym można byłoby zaprosić kolegów z Redy. Godz. rozpoczęcia spotkania zostanie podana przez trenera z Redy. Na sobotnie zawody do Redy udadzą się wszyscy piłkarze, którzy będą na dwóch ostatnich treningach(...wiem, że są jeszcze wakacje, ale Jedynka trenuje na duży boisku o który My możemy tylko sobie pomarzyć :( !!! )-poniedziałek i czwartek godz. 17:05 na orliku w Gościcinie.

Opiekun: Łukasz Lesner

Skład(max. 13 os.):

Zbiórka o godz. 09:45

Powrót przewidziany jest na godz 14:02

Koszt: 7pln przy ważnej legitymacji szkolnej

BEZ NAPOJU(min. 1,5L) oraz nakrycia głowy

zawodnik nie zostanie dopuszczony do gry!!!

Zabieramy ze sobą wodę/napój(nie może to być gazowana/gazowany!!) do picia. Przy 30-stopniowych upałach odwodnisz się znacznie szybciej niż normalnie.

Ubierz się w jasny strój, który nie będzie pochłaniał promieni słonecznych. Czarny strój w słoneczny dzień działa jak piekarnik.

Załóż sportową koszulkę z materiału „oddychającego”. Nie będzie ona wchłaniała potu (a przy tej temperaturze spocisz się szybciej niż zazwyczaj) a Ty unikniesz kłopotów z obtarciami wrażliwych miejsc.

Nie rezygnuj ze skarpet. Poobcierasz nogi a Twoje buty nie będą się nadawały do dalszego biegania (no chyba, że lubisz dobrze utrwalony zapach starego potu). Podobnie jak w przypadku koszulki i spodni wybierz skarpety dla sportowców ze specjalnego materiału wydalającego wilgoć.

Nasmaruj się olejkiem dobrze chroniącym przed promieniami słonecznymi (proponuję SPF 20 lub większe).

Zabierz ze sobą lekką czapkę z daszkiem – nie jest to wymagany element ale ochrona głowy przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym na pewno nie zaszkodzi.

Młodzieżowy Klub Sportowy

Promotor (Piłki Nożnej!!!Fan (Piłki Nożnej!!!)

Gościcino

Nabór do rocznika 2004/2005!!!

Tworzymy sekcje MKS ProFan 2004/2005 Gościcino

Pierwsze spotkanie organizacyjne w dn. 05czwartek/09/13r o godz. 17:30

na orliku w Gościcinie!!!!

z roczników 2004/2005
do spróbowania swoich sił w szeregach

Młodzieżowego Klubu Sportowego ProFan 2004/2005 Gościcino

występować w silnie obsadzonych turniejach

oraz sparingach z klasowymi zespołami!!!

Łukasz Lesner-785 872 465