Kaszub Cup 2012/2013
Na trzecim miejscu w sobotniej tabeli
Harmonogram na niedziele!!!
Po pierwszym dniu zmagań nasza drużyna-MKS ProFan 2003 Gościcino w poniższym składzie uplasowała się na wysokim trzecim miejscu. Jak na sekcję piłkarską, która gra/trenuje ze sobą zaledwie od września br. , to wręcz bardzo dobry wynik!, który premiuje MKS 2003 do walki w niedzielnych spotkaniach o 9 miejsce w całym turnieju!!!
Zbiórka w sobotę przy sklepie "pani Danusi"(na koloni ul. Drzewiarza 6)
o godz.11:15.
Opiekun turnieju/ Kierowca:
Przemysław Michałek-728 792 649
Kierowca: Damian Potrykus-tel. 600 035 012
| Nazwisko | Imię | Rok | Uwagi/Kierowca |
1. | Gajewski | Szymon | 2003 Napastnik | Przemek |
2. | Patelczyk | Natan | 2004 Napastnik | Przemek |
3. | Gruba | Domnik | 2003 Obrona | Damian |
4. | Bochentyn | Paweł | 2005 Napastnik | Damian |
5. | Get | Kamil | 2003 Obrona | w rodzicem |
6. | Szymikowski | Adam | 2003 Bramkarz | Damian |
7. | Gajewska | Martyna | 2001 Rozgrywająca Kpt. drużyny | Przemek |
8. | Szlagowski | Szymon | 2003 Obrona | z rodzicem |
9. |
|
| 2003 | Przemek |
10. | Kieliński | Adrian | 2003 Obrona | Damian |
11. | Roda | Michał | 2003 Obrona | w rodzicem |
GRA O MIEJSCA 9-16 systemem pucharowym | ||||||
13 | 11.48 | 4A-3B |
...................................... - .................................. 4 miejsce w grupie A – 3 miejsce w grupie B |
|
| |
14 | 12.00 | 4C-3D |
...................................... - .................................. 4 miejsce w grupie C – 3 miejsce w grupie D |
|
| |
15 | 12.12 | 4B-3A |
WKS FC Gowidlino - MKS ProFan 4 miejsce w grupie B - 3 miejsce w grupie A |
|
| |
16 | 12.24 | 4D-3C |
...................................... - .................................. 4 miejsce w grupie D - 3 miejsce w grupie C |
|
| |
17 | 12.36 | 13-16 |
...................................... - .................................. Przegrany meczu nr 13 – Przegrany meczu nr 14 |
|
| |
18 | 12.48 | 9-12 |
...................................... - .................................. Zwycięzca meczu nr 13 – Zwycięzca meczu nr 14 |
|
| |
19 | 13.00 | 13-16 |
....................................... - .................................. Przegrany meczu nr 15 - Przegrany meczu nr 16 |
|
| |
20 | 13.12 | 9-12 |
...................................... - .................................. Zwycięzca meczu nr 15 - Zwycięzca meczu nr 16 |
|
| |
21 | 13.24 | O 15 miejsce |
...................................... - .................................. Przegrany meczu nr 17 – Przegrany meczu nr 19 |
|
| |
22 | 13.36 | O 13 miejsce |
...................................... - .................................. Zwycięzca meczu nr 17 – Zwycięzca meczu nr 19 |
|
| |
23 | 13.48 | O 11 miejsce |
....................................... - .................................. Przegrany meczu nr 18 - Przegrany meczu nr 20 |
|
| |
24 | 14.00 | O 9 miejsce |
...................................... - .................................. Zwycięzca meczu nr 18 - Zwycięzca meczu nr 20 |
|
| |
14.15-14.30 wręczenie dyplomów i nagród za miejsca 9-16 |
Kontakt Tel. 785 872 465
Łukasz Lesner -Opiekun Juniorów
Spotkania przy piłce odbywają się w wtorki
na sali sportowej w Gościcinie od godz. 17:10
______________________________________________
|