Pomóż kolegą z Nowego Dworu Wejherowskiego!!!

• autor: profan-goscicino, 2012-06-01 07:43

Pomóżmy kolegą ze szkoły w

Nowym Dworze Wejherowskim

wygrać boisko!!!

ONI liczą na Ciebie!

Wystarczy wejść na stronę organizatora www.koloroweboiska.pl założyć konto i zagłosować na szkołę w Nowym Dworze Wejherowskim.

Zarząd Klubu zachęca Klubowiczów oraz Sympatyków do bezpośredniego udziału w konkursie!
To Cię nic nie kosztuje, a możesz bardzo pomóc!!!

Obecny stan przedmiotowego boiska(11-05-2012r) w Nowym Dworze Wejherowskim :((((

Weźcie udział w głosowaniu!!!

Być może to dzięki Waszym głosom nowe, już szóste,

wielofunkcyjne boisko szkolne powstanie w Waszej okolicy!!!

Konkurs

Ruszyła szósta edycja programu "Kolorowe boiska… czyli Szkolna Pierwsza Liga", którego celem jest promocja aktywnego trybu życia wśród dzieci i młodzieży. Także i w tym roku jedna ze szkół podstawowych wygra profesjonalne boisko szkolne. Takie boiska powstały już u zwycięzców poprzednich edycji, w: Turznie (2007 r.), Bobrówku (2008 r.), Ogardach (2009 r.), Kaznowie (2010 r.) i Górze (2011 r.).

W programie biorą udział wybrane, przy współpracy z kuratoriami oświaty oraz gminami, szkoły podstawowe, które nie mają boiska szkolnego lub posiadany przez nie obiekt jest w złym stanie technicznym.

Zadaniem szkół zaproszonych do konkursu było przygotowanie zespołowej pracy konkursowej prezentującej dobre zwyczaje w kibicowaniu. Zdjęcia pracy konkursowej wraz z opisem oraz informacjami o uczestniku konkursu można znaleźć w zakładce "Głosuj".

O tym, która szkoła stanie przed szansą wygrania atrakcyjnej nagrody – wielofunkcyjnego boiska szkolnego, zadecyduje lokalna społeczność, oddając swój głos na wybraną pracę konkursową. Dzięki Wam wyłonionych zostanie 10 szkół z największą liczbą głosów, spośród których jury wyłoni zwycięzcę oraz zdobywców 2. i 3. miejsca. Aby zagłosować zarejestrujcie i zalogujcie się!

Termin głosowania: 18.05. – 18.06.2012 r.

Zwycięzców poznamy już w czerwcu!