Brązowy dzień !!!

• autor: johny971, 2012-02-18 18:24

Brązowy dzień !!!

Dnia 18.02.2012 odbył się na Hali Widowiskowo – Sportowej im. Marszałka Macieja Płażyńskiego w Luzinie turniej piłki nożnej.

Klasyfikacja końcowa :

1. Dzikie Dziki

2. Gostrit Luzino

3. ProFan Gościcino

Po zakończeniu turnieju wszystkie zespoły otrzymały z rąk Piotra Klecha dyrektora GOSRiT Luzino oraz Tomasza Myszewskiego pamiątkowe dyplomy.

Skład drużyny na zawodach:

1. Artur Zalewski

2* Dawid Pusdrowski

2* Patryk Labudda

_______________________________________________________

Zarząd Klubu oraz Uczestnicy turnieju składają serdeczne podziękowania na ręce dyrektora GOSRiT Luzino-P. Piotra Klecha oraz bezpośredniego organizatora-P. Tomasza Myszewskiego za możliwość zdrowej sportowej rywalizacji podczas przedmiotowych zawodów.

Dziękujemy sędziemu zawodów-P. Adamowi Olejniczak za wysoki poziom obsługi sędziowskiej.

________________________________________________________

W 2012 uruchomiono program "Szkółki Piłkarskie NIVEA". Dzięki niemu 100 szkół podstawowych lub dziecięcych klubów piłkarskich w całej Polsce, trenujących piłkę nożną z dziećmi w wieku 7-13 lat, otrzyma najwyższej klasy program treningowy oraz sprzęt sportowy. NIVEA zaprosiła do współpracy jedną z najlepszych szkółek piłkarskich na świecie – Akademię Ajax Amsterdam.

Idea projektu zrodziła się z ogromnego zainteresowania piłką nożną wśród najmłodszych oraz chęci podnoszenia efektywności metod szkoleniowych a także świadomości istnienia problemów w tym obszarze wynikających z braku sprzętu i funduszy. W ramach programu "Szkółki Piłkarskie NIVEA", zwycięskie drużyny zostaną wyposażone w sprzęt stosowany w Akademii Ajaxu. Trenerzy ze zwycięskich szkół i klubów objęci będą szkoleniem prowadzonym przez trenerów Akademii Ajax a od września 2012 roku rozpoczną realizację programu treningowego ze swoimi zawodnikami.

Najlepsze "Szkółki Piłkarskie NIVEA" wezmą udział w turnieju, który będzie zwieńczeniem cyklu treningowego. Kryterium kwalifikacji do turnieju będzie zaangażowanie w prowadzenie treningów zgodnie z programem szkoleniowym Akademii Ajax Amsterdam. Sześć zwycięskich drużyn turnieju i ich trenerzy wyjadą na letni obóz szkoleniowy Akademii Ajax do Amsterdamu(info Artur Kankowski -UGWejh).

Szczegółowe informacje:

..... może i my dołączymy?!